Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Përplaset me motorr humb jetën 18 vjeçari. Emri

Një shqiptar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti në orët e para të ditës së sotme. Viktima është Kledis Gixhari 18-vjeç. Aksidenti ka ndodhur në Pistoia rreth orës 03:30 minuta.

I riu shqiptar ishte duke udhëtuar me motor së bashku me një tjetër person kur janë përplasur me kangjellat e një banese shkruan shqiptarja.com. Përplasja ka qenë fatale për 18-vjeçarin që humbi jetën në vend nga aksidenti.

Ndërsa i plagosuri ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Shkak i aksidentit nga të dhënat e para mendohet se ka qenë humbja e kontrollit të motorit nga shpejtësia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet