Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Noizy përqafim të ëmbël me Dafina Zeqirin, çfarë po ndodh mes tyre

Noizy ka publikuar një video në Instagramin e tij, ku edhe shfaqet i përqafuar me këngëtaren e njohur Dafina Zeqiri.

Në video, duket kengetari i repit Noizy teksa përqafon Dafinën, ndërsa në përfshkrimin e fotos ka vendosur vetëm një pikëpyetje.

Mesa duket nuk kemi të bëjmë me një shpallje romance, pasi siç dihet Dafina prej vitesh është në një lidhje me një djalë nga Republika Domenikane të quajtur Jose.

Bëhet fjalë për një projekt të dyshes që do të publikohet shumë shpejt: A don love, a don sex.

View this post on Instagram

?

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.