Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mos dilni pa cader sot! Ne keto zona do te kete rreshje shiu

Moti mbetet me vranësira dhe intervale të shkurtra kthjellimesh. Pasditja sjell shtim të vranësirave duke rrezikuar shira të përkohshëm.

Më të theksuara në zonat Veriore dhe Juglindore, por shira të pakët rrezikojnë pjesërisht në qendër. Në mbrëmje dhe gjatë natës shira të përkohshëm do të ketë në zonat lindore.

Sipas Meteoalb era do të fryjë me shpejtësi 55 km/h nga drejtimi Jugperëndimor ndërsa në det dallgëzimi deri në 4 ballë.

Temperaturat e ajrit pësojnë rënie të ndjeshme duke ulur maksimumin 25-26 gradë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet