Hajdutët tentojnë të thyejnë rezidencën miliona dollarëshe të David Beckham (FOTO)

David dhe Victoria Beckham janë lënë të shqetësuar pasi një grup vjedhësish të veshur me maska u përpoqën të thyenin rezidencën e tyre Cotswolds.

Policia u njoftua në shtëpinë e çiftit prej 6 milionë dollarësh në Great Teë, Oxfordshire, të premten e kaluar pasi ekipi i tyre i 24 orë i mbikëqyrjes së sigurisë vuri re ndërhyrës në kamerat CCTV të pronës, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka qenë e mbajtur e fshehtë deri më tani./lajmifundit.al

loading...