Fier, makina del në trotuar dhe përplas dy gra

Kliko per me shume info

Një automjet ka dalë jashtë rruges duke përfunduar në trotuar e për pasojë ka përplasur dy gra.

Ngjarja ndodhi paraditen e sotme (21 tetor) pranë parkut qendror të qytetit të Fierit. Njëra prej grave ka thyer këmbën si pasojë e përplasja.

Kliko per me shume info

Ambulanca ka transportuar për në spital të plagosurat ndersa mesohet se gjate aksidentit makina ka përplasur edhe një mjet tjetër.

Parku i Fierit është i frekuentuar gjerësisht nga qytetarët të dielen.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here