Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

I arrestuari për laboratorin e heroinës në Has, udhëtime luksi në Zelandë e Singapor

Ditën e djeshme në fshatin Branogë të Hasit policia ka zbuluar një laborator droge, për përpunimin e heroinës dhe lendeve narkotike te forta.

Mes personave qe rane në pranga ka rënë Xhevit Shuti, 48-vjeç së bashku me babain e tij, Mustaf Shuti 76-vjeç si dhe djali i tij A.Shuti 15-vjeç.

Mes të arrestuarve është dhe Flamur Bisho Çela, shofer në repartin zjarrfikës në Shkodër.
Xhevit Shuti drejton linjën e autobusëve nga Durrësi në Has, dhe anasjelltas çdo ditë.

Shuti ne rrjetet sociale ka publikuar udhetime ne Zelandë të Re, Sidey dhe Singapor. Ai nderkohe ka publikuar edhe foto me nje furgon transporti ne rrugen Durres-Kukes.

View this post on Instagram

NEW ZELAND

A post shared by Xhevit.Shuti (@xhevit.shuti) on

View this post on Instagram

SINGAPOR

A post shared by Xhevit.Shuti (@xhevit.shuti) on

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.