Kapet peshkaqeni 3 metra i gjatë në Sazan

Kliko per me shume info

Rreth 3 milje larg Sazanit është kapur një peshkaqen në orët e para të mëngjesit.

Cilësohet i rrezikshëm ndërsa quhet peshkaqen dem. Ai është i gjatë 3 metra dhe peshkon 100 kg.

Kliko per me shume info

Edhe një vit më parë një specie e tillë është kapur afër Himarës

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here