Doktoresha që po cmend pacientët me format e parezistueshme

Kliko per me shume info

Marija Jelikic është një e re nga Beogradi që është bërë e famshme në Instagram. Ajo është mjeke, por nëse e shikon në këtë rrjet social, trupi i saj është ndryshe nga ai i kolegeve të saj dhe i ngjason nje vajze te showbizit.

Profili i saj është vënë re edhe nga mediat e huaja, të tilla si tabloidi “The Sun”, që këto ditë shkruan duke e ngritur atë në qiell.

Kliko per me shume info

Në uniformën e punës, ajo mund të duket një femër e zakonshme, por nën të fsheh një trup të skalitur nga i cili pacientët e saj rrezikohen të ngelin pa frymë, përcjell Gazetametro.

Maria ka një 26.000 ndjekës në Instagram, dhe ndërsa mediat e botës po shkruajnë rreth saj këto ditë, kjo shifër me siguri do të rritet shumë shpejt.

Është e qartë shumë e pyesin nëse ajo do të heq dorë nga karriera e mjekut. Marija, të paktën tani për tani, nuk përgjigjet, por vetëm poston rregullisht nga palestra, dhe është e mundur që ajo të vendos të ndryshojë profesionin, duke iu përkushtuar edhe me shumë Bodybuildingut. Çdo foto e re e saj i lë ndjekësit pa tekst!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here