Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Rama i përgjigjet opozitës për check up-in: Akuza vulgare

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur akuzave që opozita i adresoi ditën e djeshme, pasi bëri check up-in.

Në një postim në “Twitter” Rama shkruan se ka 1.2 milion dëshmitarë që kanë bërë check up-in falas, ndërsa e vetmja gjë që opozita ka janë akuzat vulgare.

Më poshtë postimi i plotë i Kryeministrit Edi Rama:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.