Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Xhafaj paralajmëroi zhvillime interesante, Ardi Veliu paraqitet te Krimet e Rënda

0

Ditën e sotme kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu është paraqitur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, hera e dytë kjo pas asaj të ditëve më parë ku dëshmoi për çështjen “Babale” dhe “Xhisiela”.

Kjo vizitë e Veliu vjen fill pas deklaratës së Ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, i cili paralajmëroi mediat se shumë shpejt në vend do të ketë zhvillime interesante.

Nga të dhënat mësohet se “Forca e Ligjit” në bashkëpunim me policinë gjermane po zhvillojnë një operacion për goditjen e dy grupeve të fuqishme kriminale dhe në Shqipëri priten arrestime të fuqishme.

Leave A Reply

Your email address will not be published.