Nga bionde në flokëkuqe, prezantuesja e mëngjesit nuk njihet me pamjen e re

Kliko per me shume info

Të gjithë ata që shikojnë emisionet e mëngjesit me siguri e janë simpatizuar buzëqeshjen e ëmbël të prezantueses Anila Çela.

Kliko per me shume info

Biondja simpatike është treguar gjithmonë e thjeshtë dhe e tërhequr sa i përket jetës së saj publike, ndërsa ka mbajtur që prej fillimit thuajse të njëjtin look me flokët.

Mirëpo ditën e sotme Anila është shfaqur me flokë të gjata dhe të kuqe. Për dikë që nuk e di se është ajo, prezantuesja nuk dallon fare se është i njëjti person.

Në fakt e gjitha kjo ka qenë për të promovuar disa paruke dhe për të demonstruar ndryshimin e look-ut të personazheve të famshëm.

Megjithatë mund të themi që prezantuesja ngjan shumë bukur me flokët e kuqe dhe sytë bojëqielli i bien më shumë në pah.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here