Më mirë tre se sa dy, vëllezërit aktorë nga Vlora prezantojnë “binjakun e tretë”

Kliko per me shume info

Binjakët simpatikë nga Vlora Donaldi dhe Romeo janë kthyer në dy personazhe të dashur për publikun.

Kliko per me shume info

Ata janë bërë së fundmi pjesë e formatit “Dance With Me” dhe padyshim ngjashmëria në fizik i ka ndihmuar në rrugën për t’u bërë të famshëm.

Vëllezërit lakmohen shumë nga vajzat dhe nuk kanë bërë ende asnjë lidhje dashurie publike.

Nëse ata janë të dy “të zënë” mund të shqyrtoni edhe opsionin e tretë.

Bëhet fjalë për Marion, vëllain më të vogël të binjakëve, të cilin e kanë prezantuar në Instagram dhe ngjajnë me të si tre pika uji.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here