Dalin fotot/Xhisiela dhe Rexhepi puthen pasi dalin nga hoteli

Kliko per me shume info

Pasi ka bërë lëmsh një dynja të tërë dhe është shfaqur ditën e sotme përpara gjykatës për të mbrojtur ish të dashurin e saj, Rexhep Rraja, janë publikuar fotot e Xhisiela Malokut me djalin e deputetit socialist.

Kliko per me shume info

Ata të dy janë filmuar nga kamerat e sigurisë së hotel “Boçit”, ku pretendohet se Rexhepi ka dhunuar e madje, edhe thuhet se ka djegur me cigare të renë.

Në fotot e publikuara nga Shqiptarja.com dy të rinjtë duken duke u puthur me njëri-tjetrin, ndërsa Rexhepi e ka mbështetur ish të dashurën e tij pas makinës.

Pamjet mbajnë datën 19 korrik 2018, ora 18:28.

Dy ditë më pas Xhisiela Maloku ka denoncuar në polici të dashurin e saj për ushtrim dhune.

Në foto, Xhisiela dhe i dashuri i saj, djali i deputetit socialist, Rrahman Rraja, duken duke shkëmbyer puthje, ndërsa largohen krejt normalisht të dy me automjetin e të riut.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here