Rrëfehet 24 vjeçari: Si e tradhëtova të dashurën më mamanë e saj bishë

Kliko per me shume info

Një djalë ka treguar historinë e tij të pazakonë me mamanë e të dashurës në rubrikën “E dashur Deidre”, në The Sun.

Djali: Unë kam pasur marrëdhënie seksuale të nxehtë me nënën e të dashurës sime për disa muaj. E di që nuk duhet, por më pëlqen shumë për të hequr dorë.

Kliko per me shume info

E dashura ime është e mrekullueshme, e imët, bjonde dhe ne jemi takuar për gjashtë muaj.

Nëna e saj është e divorcuar dhe ka kaluar disa muaj në Skoci, duke qëndruar me vajzën e saj më të madhe e cila ka lindur një fëmijë, kështu që unë e kam takuar atë kohët e fundit vetëm për ditëlindjen e saj.

E dashura ime bëri një surprizë të mblidheshin së bashku në shtëpinë e saj. Ishte një pasdite fantastike dhe të gjithë u pajtuan se ishte një nga festat më të mira ndonjëherë.

Mamaja e saj dukej e shkëlqyeshme.E dashura ime është 22 vjeçe dhe mamaja e saj është 42 vjeç, por ata duken si motra. Unë jam 24 vjeç.

Ajo fliste me mua gjatë gjithë mbrëmjes.

Sa herë që kapja syrinD e saj ajo ishte duke më shikuar në mua dhe duke qeshur. E dashura ime ka banesën e saj, por ne qëndruam atë natë tek nëna së saj dhe, kur vajza shkoi në shtrat, mamaja dhe unë qëndruam duke biseduar me ha e llënsaj.

Halla përfundimisht shkoi në shtëpi dhe të dy ne ishim vetëm.

Unë isha i surprizuar kur ajo erdhi dhe u ul në gjurin tim dhe filloi të kalojë gishtat e saj nëpër flokët e mi. Ajo është kaq sexy.

Ne përfunduam duke marrëdhënie seksuale.

Tani më shkruan çdo ditë, dhe takohemi çdo herë që e dashura rri më gjatë në punë.

Asnjëri prej nesh nuk dëshiron të dëmtojë të dashurën time, por ne të dy dëshirojmë të vazhdojmë të bëjmë seks.

DEIDRE thotë: Është vetëm një çështje kohe para se të zbulohet nga e dashura dhe ajo do të shkatërrohet.

Të dy njerëzit, të cilët duhet të mbështetet në 100 për qind, po tradhtojnë besimin e saj.

Mamaja e saj sapo është bërë një gjyshe dhe ende mund të përshtatet me fazën e saj të re të jetës duke dashur të kujtojë veten se është ende e re dhe e gjallë./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here