Degjenerohet Melania Trump, duke kërcyer pa rroba në trup mbi tavolinën e Presidentit (VIDEO)

Zëdhënësja e Melania Trump ka përbuzur një video të re muzikore “të neveritshme” që duket ti zonja e parë në Shtëpinë e Bardhë.

Video tregon një reper Atlanta TI ulur në karrige presidenciale, ndërsa ndez një puro në Zyrën Ovale, dhe një grua që i ngjan Zonja e Parë fillon dhe bën striptizë mbi tavolinë.

Kliko per me shume info

Videoja një minutëshe promovuese, e ngarkuar në Tëitter-in e rapperit , tregon gruan që duket si Melania të veshur me të zeza dhe xhaketën e saj të famshme kaki me mbishkrimin ‘Mua me të vërtetë nuk më intereson, po juve?’ – të cilën ajo e ka veshur kur vizitonte fëmijët e emigrantëve në Teksas në qershor.

TI postoi videon në llogarinë e tij të Tëitter me mbishkrimin ‘I dashur 45, unë nuk jam Kanye’.

Kjo është një referencë për vizitën e Kanye në Zyrën Ovale javën e kaluar, gjë që e zemëroi shumë të famshëm të majtë. Klipi është një ngacmues për një video muzikore me gjatësi të plotë që do të publikohet në të ardhmen. /lajmifundit.al

loading...