Pamja e parë mashtron, nuk është ashtu siç duket dhe siç po mendoni (FOTO)

Përdoruesit e Tëitter janë lënë konfuzuar nga një shall me lesh dizejnuar nga firma italiane Fendi, duke theksuar se ajo i ngjan një vagine.

Pëlhura e leshit prej 750 eurosh vjen në ngjyra të ndryshme, por është ngjyra nude që ka provokuar trazirë, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Përdoruesja e Tëitter Sharon, ishte e para që vuri re ngjashmëritë dhe publikoi mediat sociale.

Mbi imazhin ajo shkroi: ‘O zot … është më tepër si, ermmmmm’./lajmifundit.al

loading...