Meghan dhe Harry presin fëmijën e parë

Kliko per me shume info

Dukesha e Saseks-it, Meghan Markle, është shtatzënë dhe do të lindë në pranverën e ardhshme, bëri të ditur Pallati Kensington në Mbretërinë e Bashkuar.

Njoftimi erdhi pasi Meghan, 37 vjeçe, dhe princi Harry, 34 vjeç, arritën në Sidnej për një turne 16-ditësh në Australi dhe Zelandë të Re.

Kliko per me shume info

Pallati mbretëror tha se çifti, i cili u martua pesë muaj më parë, “ka kënaqësinë të ndajë lajmin e lumtur me publikun”.

Foshnja do të jetë e shtata në radhë për fron.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here