Tjetër ngjarje e rëndë në Tiranë, shuhet 30- vjecari, autori në kërkim

Kliko per me shume info

Dëmton me mjet prerës në trup 30 – vjeçarin duke i shkaktuar atij vdekjen.

Policia identifikon dhe shpall në kërkim autorin.

Kliko per me shume info

Shërbimet e Policisë identifikuan dhe shpallën në kërkim shtetasin :

– M. S., 25 vjeç, banues në Tiranë.

Ky shtetas mbrëmjen e djeshme në rrugën “Bego Hoxha” në Kombinat, ka dëmtuar me mjet prerës në trup shtetasin Olti Hajdari, 30 vjeç, i cili mëngjesin e sotëm ndërroi jetë në spital.

Policia tha se po punohet intesivisht për kapjen e tij. Mbremjen e djeshme nje adoleshente gjeti vdekjen si pasoje e goditjes me thike.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here