Një në spital në Selitë, policia ngre pika kontrolli në gjithë Tiranën për autorin

Kliko per me shume info

Policia e Tiranës njoftoi se një 18-vjeçar është plagosur me armë zjarri në Selitë rreth orës 12:45 dhe dha iniciale e tij: M.SH. Ai është dërguar në spital.

Sipas Policisë, plagosja ka ardhur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar.

Kliko per me shume info

Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here