Nuk ndalojnë ngjarjet e rënda në Tiranë, atentat 18 vjecarit në Selitë

Kliko per me shume info

Nderkohe qe nje vajze e mitur dhe nje 30 vjecar jane vrare gjate 24 oreve te fundit ne Tirane, nje tjeter ngjarje e rende ka ndodhur ne zonen e Selites.

Policia tha se më datë 12.10.2018, rreth orës 12:45, në “Selitë“ është plagosur me armë zjarri nga persona ende të paidentifikuar shtetasi M. Sh., 18 vjeç i cili është dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Kliko per me shume info

“Po bëhet krehja e zonës si dhe janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore dhe hyrje daljet e kryeqytetit. Po punohet intensivisht për kapjen e autorit/ve ndersa viktima eshtë plagosur në këmbë”, tha policia.

Sipas saj, i plagosuri ndodhet jashtë rrezikut ne spital ndersa dyshohet se shkak i ngjarjes ka qene nje konflikt i çastit për motive të dobëta.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here