Video përgjimet, prokuroria merr sot në pyetje Fredi Alizotin

Kliko per me shume info

Prokuroria për Krime të Rënda do të marrë sot në pyetje Fredi Alizoti.

Sipas Prokurorisë dyshohet se ka imituar zërin e Agron Xhafajt në audio përgjimin e publikuar disa muaj më parë nga PD.

Kliko per me shume info

Ndërkohë Alizoti u shfaq në një video përgjimi të publikuar nga PD dy ditë më parë, i cili përfshin në këtë çështje drejtorin e Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe deputetin e PS, Taulant Balla.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here