U plagos rëndë, ndërron jetë punonjësi i dytë i bashkisë Mat

Kliko per me shume info

Ka ndërruar jetë punonjësi i dytë i bashkisë së Matit që mbeti i plagosur në ngjarjen në fshatin Shëlli.

Kliko per me shume info

Mësohet se Erzen Alija ka ndërruar jetë në spital. Nga sulmi me armë mbeti i vrarë në vend Mentor Hoxha, ndërsa janë të plagosur Astrit Hani dhe H.Buçi.

Punonjësit e bashkisë Mat kishin shkuar për të hapur rrugën në fshat por janë konfliktuar me autorin e dyshuar Kujtim Koxha, i cili ka qëlluar me automatik.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here