Tiranë/ Shkon me urgjencë në spital, humbet jetën në rrethana misterioze e mitura

Kliko per me shume info

Një vajzë e mitur ka humbur jetën në rrethana misterioze në spital, teksa ka shkuar me urgjencë. 13-vjeçarja është shoqëruar nga babai i saj.

Njoftimi i policisë:

Kliko per me shume info

Informacion Paraprak

Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here