Selena shtrohet në psikiatri, Justin Bieber në gjendje të shkatërruar bën veprimin prekës

Kliko per me shume info

Justin Bieber duket se është duke praktikuar seriozisht besimin e tij fetar.

Kliko per me shume info

Ai është fotografuar mbrëmjen e së mërkurës teksa dilte nga kisha Hillsong në Beverly Hills.

Këngëtari 24 vjeçar dukej tepër i shqetësuar dhe i papërqendruar, teksa nxitonte të shkonte dhe të bënte lutjen e përhershme, ndërsa kishte marrë lajmin se ish e dashura e tij, Selena Gomez ishte shtruar në psikiatri, për shkak të problemeve mendore dhe një gjendje emocionale e shëndetësore të rënduar.

Justin kishte veshur një bluzë rozë me kapuç dhe pantallona ngjyrë gri, teksa ka mbërritur me makinën e tij të preferuar në kishë.

Flokët e gjatë e të paprerë e tregonin në gjendje të keqe dhe të rrënuar.

Ai mbante kokën poshtë për të mos u fotografuar nga paparacët, ndërsa këtë herë, ndryshe nga zakonisht, nuk është parë në shoqërinë e të fejuarës, Hailey Baldwin.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here