Luftë në Mat, një pa jetë, dhe një i plagosur, punonjës të bashkisë

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka një viktime dhe 1 të plagosur

Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat dhe ka ndodhur gjatë mesditës së sotme në njesinë administrative Lis.

Kliko per me shume info

Ende janë të paqarta rrethanat e ngjarjes së rëndë, ndërkohë që shumë forca policie janë nisur drejt vendit të ngjarjes. Edhe ambualnacat kanë shkuar në vendngjarje.

Dyshohet se të plagosur kanë mbetur dy punonjës të bashkisë Mat. Ata dyshohet kanë shkuar për të hapur një rrugë dhe janë qëlluar ndëkrohë që po drekonin në një lokal

loading...