Luftë në Mat, dyshohet një i pa jetë e dy të plagosur

Ngjarje e rendë në Mat. Pas një përplasje me armë zjarri dyshohet se ka një viktime dhe 2 të plagosur

Ngjarja në fshatin Shëlli në Mat

Kliko per me shume info

Ende të paqarta rethanat

loading...