Arben Ahmetaj në Kuvend: Edi Rama e Enver Hoxha

Kliko per me shume info

Ministri i Financave dhe Ekonomisë, Arben Ahmetaj është thirrur në interpelancë nga deputeti Erjon Braçe.

Ndërsa po mbante fjalën e tij Ahmetaj për të vlerësuar punën e qeverisë Rama bëri dhe një paralelizëm.

Kliko per me shume info

“Stadiume në këtë vend janë ndërtuar vetëm në ‘kohën e Enverit’, kështu i referohemi, në 1980-n. që nga ajo ditë, stadiume janë ndërtuar vetëm në mandatin ‘Rama 1’, dhe vazhdojnë në mandatin ‘Rama 2’ dhe jam i bindur që do vazhdojnë në mandatin ‘Rama 3”

loading...

1 COMMENT

  1. S’ka lidhje….madje e keni shtremberuar krejt permbajtjen me ate titull qe i keni vene lajmit, dhe kjo sigurisht qe eshte bere qellimisht… .. Sipas kesaj metode tuajen alogaritmike sa here kane thene qofte Basha , Berisha, apo cdokush tjeter se “keshtu nuk ka ndodhur as ne komunizem”…apo keshtu nuk ka vepruar as Enveri”…duhet titulluar se Enveri ka qene me i mire …apo komunizmi ka qene me i mire?….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here