Zbulohet surpriza e parë e Gazidis për Milanin

Kliko per me shume info

Milani është shumë pranë transferimit të Aron Ramseyt.

Kliko per me shume info

Kontrata e mesfushorit të Uellsit po skadon në fund të sezonit dhe ai mund të jetë një dhuratë nga drejtori gjeneral, Ivan Gazidis, që vjen nga i njëjti klub si Ramsey.

Sipas “Corriere dello Sport”, mesfushori 27-vjeçar mund të ndjekë gjurmët e Gazidis dhe mund të bashkohet me Milanin.

Transferimi duket se do kryehet në merkaton e janarit. Ardhja e tij do përforconte ndjeshëm mesfushën e kuqezinjve.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here