Po ecte me Porsche, kamerat kapin momentin e eliminimit të 22-vjeçares

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mes të ditës, kur një vajë e re e moshës 22-vjeçare është qëlluar me tre plumba dhe është lënë e vdekur në vend, nga një person i panjohur.

Kliko per me shume info

E reja është ndjekur nga një person që udhëtonte me motorçikletë, teksa ajo po lëvizte me makinë.

Krimi ndodhi në mes të ditës në qendër të kryeqytetit irakian, Bagdad.

E reja Tara Fares u vra pasi “bënte një jetë perëndimore”.

Kamerat e sigurisë kapën momentin fatal të vrasjes së saj brenda një makine tip Porsche në një rrugë të ngushtë banimi në lagjen Camp Sarah më 27 shtator.

Vajza kishte 2.6 milionë ndjekës në rrjetet sociale dhe komentet e saj jepnin mesazhin e lirisë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here