Nga Elia Zaharia tek Meghan Markle, aktoret që e lidhën jetën me një princ

Kliko per me shume info

Dasma e princit Harry dhe aktores së Hollivudit Meghan Markle është bërë një nga ngjarjet më të  më të diskutuara të vitit 2018.

Bright Side ka bërë një listë  me aktorët  që kanë ndryshuar jetën e tyre të mëparshme dhe e kanë lidhur fatin me një pjesëtar të familjes mbretërore.

Kliko per me shume info

Në mesin e këtyre emrave të aktoreve të njohura faqja e famshme përfshin edhe Elia Zaharian e cila e lidhi jetën e saj me Princ Lekën në vitin 2016 në një dasmë përrallore.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here