I KISHTE RENE NE KOKE/ Gruaja e martuar “e le pa atë” fiksimin e saj që e refuzoi

Kliko per me shume info

Një grua indiane është arrestuar pas djegies së organit gjenital të një 13-vjeçari me një mashë pasi ai nuk pranoi të kryente marrëdhënie seksuale me të.

Gruaja e martuar, nga një fshat i vogël i quajtur Chapraula, në periferi të kryeqytetit të vendit, Nju Delhi, thuhet se e kishte joshur djalin në shtëpinë e saj duke e provokuar atë, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Sipas nënës së djalit, gruaja dyshohet se u përpoq disa herë që të kryente marrëdhënie seksuale me djalit të saj.

Pasi incidenti u raportua në polici, gruaja thuhej se kishte ikur dhe ende nuk është gjetur./lajmifundit.al

Burimi:https://www.dailymail.co.uk/news/article-6260609/Woman-burned-13-year-old-boys-genitals-hot-tongs-refusing-sex.html

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here