“MBAJE SHOFER!”/Emigrantët ngatërrojnë kamionin për në Angli, hipin tek ai i Holandës (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një shofer kamioni britanik filmoi disa emigrantë që kërkonin të largoheshin nga një autostradë – kur e kuptuan se po shkonte në Holandë e jo në Angli.

Ryan Ledgister vërejti dy emigrantë që ngjiten në pjesën e prapme të kamionit të tij kur u ndal në një stacion benzine pranë portit francez të Dunkirkut në rrugën e tij drejt Holandës.

Kliko per me shume info

Ai u tha burrave se automjeti nuk po shkonte në Britani, por ata vazhduan të hipnin.

Të dy u tronditën kur zbuluan se kamioni shkonte në Holandë në vend që të kthehej në Britani dhe njëri madje filloi të provonte ta ndalonte kur e kuptoi se kamioni po shkonte në një drejtim tjetër./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here