Rama-Bashës: Lëri trimëritë, tregoju shqiptarëve kush të lidhi me poetin Babale o artist

Kliko per me shume info

Ka vijuar sërish përplasje në rrjetet sociale mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha.

Kliko per me shume info

Në një reagim në twitter Rama i është përgjigjur Bashës i cili e quajti kryeministrin një dordolec që krimi e tund përditë.

“Lëri reagimet trimërore si ato të kënduarat natën për të larguar gogolat😊

Ty s’të ka lidhur asgjë me kriminelët?

Ti je artist😉

Tani tregoju shqiptarëve kush të lidhi me poetin Babale dhe kush e çoi nga zyra jote tek gazetari🤧

Ah,mos harro kamerat e Krujës para se të flesh prapë🤗”- shkruan Rama në twitter.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here