U kap me 3.4 milionë euro në Toyota, Klevi Lika kërkon lirinë: Më lini të vazhdoj shkollën

0

Një prej të arrestuarve për 3.4 milionë eurot në Toyota Yaris kërkon lirimin e tij nga burgu. Është fjala për të riun Klevi Lika, i cili i ka kërkuar gjykatës lirimin e tij, pasi kërkon që të ndjekë vitin e ri shkollor.

Kliko per me shume info

Mësohet se Likës i duhet të ndjekë vitin e dytë në gjimnaz. Kujtojmë se bashkë me të, nën masën e arrestit është dhe babai i tij, si dhe biznesmeni Mollaymeri.

‘’Më lejoni që të vazhdoj shkollën”, mësohet që të ketë qenë kërkesa e Lilës për gjykatën, e artikuluar nga avokati i tij Sajmir Visha. Ndërkohë që për këtë çështje janë ende në kërkim dy kushërinjtë Vladi, të cilët janë edhe porositësit e makinave nga Gjermania.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.