Rama dhe Berisha në “luftë” për audiencë. Kush e theu rekordin e shikueshmërisë?

0

Kryeministri Edi Rama dhe ish kryeministri Sali Berisha kanë qenë në “luftë” paksa të pazakontë mbrëmjen e sotme, luftën e audiencës. Të ftuar në dy emisione të ndryshme, Berisha në “Opinion” ndërsa Rama në “Open” , kanë ndarë shqiptarët në dy kampe, për sa i takon shikueshmërisë.

 Por cili është personazhi që kanë zgjedhur shqiptarët?

Kliko per me shume info

Siç duket nga shifrat e  Facebook, garën e mbrëmjes së sotme e ka fituar bindshëm ish kryeministri Sali Berisha, i cili ka thyer rekordin me 7.2 mijë shikues. Ndërsa kryeministri Edi Rama numëron vetëm 2.6 mijë shikues. Si duket ish kryeministri mbetet një personazh  mjaft i  dashur për shqiptarët, edhe pse prej kohësh ka hequr dorë nga drejtimi i PD-së.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.