Në prag të largimit, ambasadori amerikan Donald Lu në zyrën e Bashës

0

Ambasadori amerikan Donald Lu ka shkuar paraditen e sotme në zyrën e kreut të opozitës, Lulzim Bashës në selinë e PD-së.

Ambasadori Lu, i cili e ka përfunduar mandatin e tij në Shqipëri, është duke u takuar me të gjithë liderët e politikës shqiptare para largimit të tij.

Kliko per me shume info

Këto ditë ai është përshëndetur me Presidentin Ilir Meta, me ish-kryeministrin Sali Berisha dhe me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.