Berisha: Në kushtet e grushtit të shteti, çdo mjet pranohet

0

Ish kryeministri Berisha komenton situatën e rendit . Berisha tha se mbizotëron një frikë te qytetarët dhe se janë zhdukur katër djem nënash dhe për këtë  policia nuk bën gjë. Ish kryeministri deklaroi se  2 të zhdukurit në Vlorë kanë bërë deponime në polici dhe u zhdukën menjëherë pasi kanë bërë deponimet

‘Me vota Edi Rama nuk ikën kurrë, duhet nxjerrë nga zyra dhe është e pamundur të bësh sot zgjedhje në Dobraç. Opozita ime do ta kishte nxjerrë Ramën nga zyra. Në kushtet e grushtit të shteti, çdo mjet pranohet dhe nuk ka zgjedhje, opozita duhet të rrëzojë Edi Ramën. Vettingu duhet bërë nga poshtë lart, jo e kundërta.

Kliko per me shume info

Është gabim të shkohet në zgjedhje me Edi Ramën dhe i them qytetarëve të marrin përgjegjësitë e tyre’ u shpreh Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.