Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

‘Më mori në shtëpi më dha bukë’…, Nuhu tregon si njohu Dritan Zaganin

Ish-polici Emiljano Nuhu ka treguar se si është njohur me ish-shefin e antidrogës Dritan Zaganin.

“Me ish-oficerin Zagani jam njohur përmes hallit që më ka zënë. Nuk dija kujt t’i kërkoja ndihmë, kam kontaktuar me të. Më ka treguar portën e institucionit ku duhet të trokisja. Më ka marrë në shtëpi më ka dhënë bukë”, u shpreh ish-oficeri.

Më tej Nuhu ka zbuluar arsyen pse nuk pranon të shfaqet me figurë në ekran.

“Për arsye të punës ku kam punuar, nuk shfaqem për shkak të grupeve kriminale që unë kam futur nmë burg.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet