Mashtroi keqazi jurinë, kjo është Missi që humbi kurorën e bukurisë(FOTO)

Kliko per me shume info

Miss Ukraina është zhveshur nga titulli i saj pasi ajo nuk arriti të fshehë se ajo ka një fëmijë dhe ishte martuar më parë.

Veronkia Didusenko, 23 vjeç, mori në shtëpi kurorën në Kiev të enjten e kaluar, por më vonë u skualifikua kur organizatorët zbuluan se kishte gënjyer për jetën e saj personale në formularin e saj të aplikimit, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Mbretëresha e bukurisë ka një djalë katërvjeçar me ish-bashkëshortin e saj, por rregullat e konkurrencës ndalojnë nënat ose gratë që janë martuar të marrin pjesë në konkurs./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here