West Side Family bëhen sërish tre, ja këngëtari që u bashkohet

Kliko per me shume info

Vdekja e Dr Florit rreth katër vite më parë tronditi botën e muzikës dhe jo vetëm.

Kliko per me shume info

Dy anëtarët e tjerë të grupit “West Side Family” e kanë kujtuar shpesh këngëtarin, duke u kujdesur edhe për familjen që ai la pas.

Së fundmi Landi dhe Miri janë shprehur se që nga 17 nëntori i 2014 kanë kaluar shumë ditë të vështira.

Mirëpo një risi do të vijë me grupin e tyre, i cili prej kohësh ka vetëm dy pjesëtarë.

Që pas vdekjes së Dr. Florit grupi i famshëm solli 3 këngë të reja.

Por këtë herë nuk do të jenë vetëm Miri dhe Landi. Mesa duket pjesë e West Side Family do të jetë edhe vëllai i këngëtarit të ndjerë, Alban Kondi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here