Gruas shtatzënë në muajin e tetë i marrin foshnjën, autore shoqja e ngushtë dhe i dashuri

Kliko per me shume info

Horror në një familje në Nord Dakota, në SHBA. Një grua ka varrë shoqen e saj të ngushtë, që ishte shtatzënë në muajin e tetë dhe i ka marrë fetusin, për ta rritur vetë.

Kliko per me shume info

uccidono-incinta-bimbo_23132906

Mediat e huaja raportojnë se autor është william Hoehn dhe e dashura e tij Brooke Crews. Ata akuzohen se kanë vrarë në banesën e tyre Savannah Greyëind dhe i kanë marrë foshnjën.

Ngjarja ka ndodhur kur gruaja kishte shkuar mikeshë te shoqja e ngushtë, pa e menduar fare se çfarë e priste. Alarmin për ngjarjen e ka dhënë mamaja e viktimës, pak pasi nuk mundi të lidhej dot me të bijën.

Policia pas hetimeve zbuloi ngjarjen e tmerrshme. Gruaja ishte mbytur dhe më pas i kishin varë barkun dhe i kishin marrë bebin.

Rrëfimi i burrit ka qenë shokues, ai ka deklaruar: Kjo është vajza jonë, ne tani jemi një familje”.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here