Cfarë ka ky hotel ku nata kushton 50 mijë euro?!

Kliko per me shume info

Karaibet jane bërë te famshme për pamjet përrallore që ka, për çka dhe vizitohet nga njerëzit që qarkullojnë shumë të ardhura.

Një nga hotelet më të veçanta në botë është ky që do ta shikoni në videon e mëposhtëme. Pishina e hotelit ka dalje në deti ndërsa dhomat e hotelit kanë dalje në male.

Kliko per me shume info

Hoteli ka 12 dhoma ndërsa nata kushton 50 mijë euro. Pishina llogaritet si nga më luksozet në botë ndërsa banjot e hotelit janë të veshura më diamant.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here