Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama e inaguroi me bujë, Berisha “zbulon emrat” e anëtarëve të bordit të “Air Albania”

Opozita nuk u ka dhen fund ironive me “Air Albania”. Këtë herë është ish-kryeministri Sali Berisha që në një postim ka publikuar emrat e bordit të kompanisë.

Postimi i plotë:

Perzgjidhen emrat e narkoflotes “Air AlRama”! Te dashur miq, sot bordi drejtues i narkoflotes “Air AlRama”, i perbere nga Olsi- Gaz Rama, Fatmir Droga dhe Taulant Toyta Yaris-Begaj etj, vendosi, ne mbledhjen e tij te darkes se dt 15 Shtator 2018, qe emrat e super xhumbove te fluturimeve per transport mallrash te narkoflotes “Air Al Rama” te jene:

1-Klement Balili 2-Vellezerit Habilaj 3-Met Kanani 4-Geron Xhafa Lista i kaloi per firme perfundimtare vete Norieges! sb

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet