Paralajmërohen protesta, policia rrethon Kukësin me blinda para fillimit të pagesës në rrugën e Kombit

E hëna e 17 shtatorit shënon hyrjen në fuqi të tarifës për qarkullimin në Rrugën e Kombit. Banorët e Qarkut të Kukësit dhe një kategori shtresash në nevojë do të përfitojnë nga tarifat e reduktuara.

Nje dite para fillimit te pageses, ish kryeministri Sali berisha ka publikuar videon me mjetet e policise qe po mberrijne ne Kukes per te ruajtur rendin dhe sigurine.

Kliko per me shume info

Kjo pasi qytetaret kane lajmeruar se do te protestojne ne lidhje me pagesen e kalimit ne rrugen e Kombit duke e cilesuar ate si te padrejte.

sb

Ndal terrorit policor nga Edvini ne Kukes, tmerr nga protesta!Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"Duan te trembin qytetaret mos te dalin ne proteste 🤦‍♂️, nje shtet frikacak"

Gepostet von Sali Berisha am Samstag, 15. September 2018

Postimi i Berishes:
Ndal terrorit policor nga Edvini ne Kukes, tmerr nga protesta!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Duan te trembin qytetaret mos te dalin ne proteste 🤦‍♂️, nje shtet frikacak”

loading...