Durrës, 21-vjecari bie nga kati i 12 i pallatit, policia tregon ngjarjen

Nje 21 vjecar ka rene nga lartesia nga nje pallat 12 katesh ne Durres njoftoi policia lokale mbremjen e te dieles.

Burimet zyrtare thane se më datë 16.09.2018, në lagjen Nr.1, është hedhur nga lartësia nga një pallat 12 katësh shtetasi  A.K. 21 vjeç, banues ne Manëz, Durrës, i cili ka gjetur vdekjen.

Kliko per me shume info

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe shkakun.

loading...