Shkatërrohet banda e rrezikshme e prostitucionit, arrestohen 22 shqiptarë

Kliko per me shume info

Aksion kundër bandave shqiptare të trafikut të protsitucionin, policia italiane ka nojftuar arrestimin e 22 shqiptarëve gjatë orëve të fundit të gjithë janë arrestuar nga policia për shfrytëzim prostitucioni.

Mes të arrestuarve 22 Shqiptare por edhe një  grua është rumune. Operacioni u zhvillua në Como, Monza dhe Brianca ditën e enjte, ndërsa u publikua nga autoritetet italiane mëngjesin e sotëm.

Kliko per me shume info

Vjazat qe perdoreshin ne kete tregti ishin shumica shqiptare

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here