Mourinho tregon për rrëzimin në stadium: E bëra me qëllim

Kliko per me shume info

Video që Mourinho u rrëzua gjatë hyrjes në “Wembly” ku do të ndiqte takimin mes Anglisë dhe Spanjës bëri xhiron e botës.

Mirëpo portugezi nuk humbet rast për të komentuar ndodhitë.

Kliko per me shume info

Në konferencën e tij për mediat ai ka deklaruar se ky rrëzim ishte i qëllimshëm në mënyrë që të flisnin për të.

“E bëra me qëllim, në mënyrë që media të flasi për mua. Më marrin në tëlefon dhe më kërkojnë që të rrëzohem në “Wembly” sese u duhen lajme nga unë. Nuk ishte penallti, mbase një karton i verdhë”, përfundon me humor Mourinho.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here