Era Istrefi tregon arsyen e largimit nga rrjetet sociale

Kliko per me shume info

Të gjithë kemi vënë re së fundmi mungesën e këngëtares Era Istrefi nga rrjetet sociale. Vera ishte sezoni i sukseseve të njëpasnjëshme për të, 3 këngë të reja dhe performanca në finalen e Kampionatit Botëror të Futbollit në Rusi, krah Will Smith dhe Nicky Jam.

Por në fund të gushtit këngëtares shqiptare iu desh që t’i nënshtrohej një operacioni për heqjen e apendicitit.

Kliko per me shume info

Era postoi mbrëmjen e së enjtes një video-intervistë ku flet sesa mirënjohëse është për gjërat që ka dhe pozitive është në jetë, duke u përqendruar në atë që e bën të lumtur.

“Arsyeja pse nuk kam postuar shumë kohët e fundit. Mund të lidhem shumë me këtë intervistë që është bërë rreth një vit më parë. Të jesh jashtë mediave sociale është luksi më i ri. Shfrytëzova kohën për t’u shëruar pas operacionit dhe me të vërtetë të përqendrohem në atë që më bën të lumtur dhe që më bën të ndihem njerëzore.

Jam përgjegjëse për energjinë që jap dhe kështu që duhet të sigurohem që ta rregulloj atë së pari. Ndihem e shëruar dhe pozitive, mirënjohëse dhe e bekuar. Mezi po pres për gjërat e radhës dhe t’i ndajë ato me ju”, shkruan Era Istrefi krah postimit.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here