Ndërroi spermën e burrit me atë të dashnorit, historia e gruas bëhet hit në rrjet

Bota

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një klinikë fertilizimi në Moskë.

Maxim Anokhin ka paditur klinikën në të cilën gruaja e tij Yana Anokhina pasi pranoi se kishte ndërruar spermën e tij me atë ët dashnorit të saj gjatë trajtimit.

Ai zbuloi se djali 1-vjeçar nuk ishte djali i tij biologjik pasi sperma me të cilën ishte ngjizur ishte e dashnorit të gruas së tij.

38-vjeçarja u kishte thënë punonjësve të klinikës së ajo donte që burri që ajo dashuronte të ishte babai.

Anokhin kishte paguar për të gjitha shpenzimet ndërkohë që lajmi i hidhur i erdhi si bombë.

Megjithatë, u dëmshpërblye me 5 mijë euro nga klinika për dëmin moral dhe financiar.

Ai u shpreh:

I besova gruas time. I besova 100 përqind”.

ME TE LEXUARAT