Tronditet bota e futbollit, Ronaldo në spital, në terapi intensive…

0

Ish-lojtari i Interit dhe Milanit, Legjenda e futbollit, Ronaldo, është shtruar në spital në Ibiza që nga e premtja për shkak të pneumonias (inflamacion në mushkëri).

Braziliani mbush 42 vjeç në muajin shtator dhe vazhdon të ketë probleme me mbipeshën që nga largimi i tij në vitin 2011.

Kliko per me shume info

Ronaldo është shtruar të premten në mbrëmje në spitalin “Can Misses de Ibiza”, ku ka qenë me pushime në Ibiza.

Nuk ka informacione të tjera lidhur me gjendjen e tij shëndetësore, por situata eshte delikate pas Fenomeni ndodhet ne terapi intensive

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.